SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
F-07/08 (F Röd 1 & 2)
Start
Dam
Dam A
Dam U D3
Herr
Herr A o U
Ungdom
F-07/08 (F Röd 1 & 2)
F-10/11 (F Röd 5)
F-12/13 (F Blå 1 & 3)
F-14/15 (Grön pool)
F-16
P-07/08/09/10 (P Röd 1)
P-14 (Grön pool)
P15 (Grön pool)
F/P 17/18 Innebandybus
Övriga grupper
Innebandy flex (projekt KBAB)
Motionsgrupp dam
Ledare
Styrelsen
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Start
Dam
Dam A
Dam U D3
Herr
Herr A o U
Ungdom
F-07/08 (F Röd 1 & 2)
F-10/11 (F Röd 5)
F-12/13 (F Blå 1 & 3)
F-14/15 (Grön pool)
F-16
P-07/08/09/10 (P Röd 1)
P-14 (Grön pool)
P15 (Grön pool)
F/P 17/18 Innebandybus
Övriga grupper
Innebandy flex (projekt KBAB)
Motionsgrupp dam
Ledare
Styrelsen
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Flickor Röd Serie 1
2023/24: Pantamera Flickor Röd Serie 2
2022/23: Pantamera Flickor Röd Serie 2
2021/22: Pantamera Flickor Röd Serie 3 västra
2021/22: Pantamera Flickor Röd Serie 3 östra
2020/21: Flickor Blå Serie 2 Östra
2020/21: Pantamera Flickor Blå Serie 1 Östra
2019/20: Flickor Blå Serie 2 Östra
2018/19: Flickor Blå Serie 3 Västra
2018/19: Flickor Blå Serie 3 Östra
OKTOBER 2023
06
19:30
fre
19:30
Ramirent Arena
Karlstad IBF Ungdom 1 -
Kristinehamns IBF
3 - 7
14
11:00
lör
11:00
Brogårdshallen
Kristinehamns IBF
- GS 86 AIF
3 - 5
15
11:30
sön
11:30
Forshaga Sporthall
GS 86 AIF -
Kristinehamns IBF
5 - 2
28
09:00
lör
09:00
Brogårdshallen
Kristinehamns IBF
- Grums IBK
6 - 1
NOVEMBER 2023
10
19:00
fre
19:00
ECG Arena
BKI Sunnanå -
Kristinehamns IBF
5 - 10
12
17:15
sön
17:15
Forshaga
GS 86 -
Kristinehamns IBF
-
17
18:00
fre
18:00
Brogårdshallen
Kristinehamns IBF
- Karlstad IBF Ungdom 2
3 - 4
18
15:30
lör
15:30
Karlbergshallen A Karlskoga
Kristinehamns IBF
- Karlstad IBF Ungdom 2
5 - 0
24
19:00
fre
19:00
Väse Sporthall
IFK Heden/SK Örnen -
Kristinehamns IBF
3 - 5
26
10:30
sön
10:30
Brogårdshallen
Kristinehamns IBF
- Hagfors IF Uddeholm
2 - 7
29
19:15
ons
19:15
Karlbergshallen A Karlskoga
Kristinehamns IBF
- Hertzöga BK
3 - 4
DECEMBER 2023
02
14:30
lör
14:30
Strandhallen Arvika
Dotteviks IF -
Kristinehamns IBF
5 - 1
09
12:15
lör
12:15
Ramirent Arena
Karlstad IBF Ungdom 1 -
Kristinehamns IBF
6 - 1
10
11:30
sön
11:30
Brogårdshallen
Kristinehamns IBF
- Hagfors IF Uddeholm
9 - 3
12
20:00
tis
20:00
Hammarö Arena B
Skoghalls IBK Utveckling -
Kristinehamns IBF
3 - 4
16
18:29
lör
18:29
Brogårdshallen
Kristinehamns IBF
- GS 86 AIF
3 - 4
17
11:30
sön
11:30
Hammarö Arena
Skoghalls IBK Utveckling -
Kristinehamns IBF
6 - 5
JANUARI 2024
13
17:00
lör
17:00
Brogårdshallen
Kristinehamns IBF
- Dotteviks IF
2 - 4
14
10:30
sön
10:30
Brogårdshallen
Kristinehamns IBF
- Karlstad IBF Ungdom 1
7 - 2
14
15:30
sön
15:30
Grums Sporthall
Grums IBK -
Kristinehamns IBF
-
19
19:30
fre
19:30
Ilandahallen
Hertzöga BK -
Kristinehamns IBF
3 - 6
20
12:30
lör
12:30
Forshaga Sporthall
GS 86 AIF -
Kristinehamns IBF
2 - 5
23
20:00
tis
20:00
Brogårdshallen
Kristinehamns IBF
- Skoghalls IBK Utveckling
4 - 1
28
10:30
sön
10:30
Brogårdshallen
Kristinehamns IBF
- Karlstad IBF Ungdom 1
1 - 4
29
18:30
mån
18:30
Brogårdshallen
Kristinehamns IBF
- IFK Heden/SK Örnen
6 - 2
FEBRUARI 2024
04
12:00
sön
12:00
Grums Sporthall
Grums IBK -
Kristinehamns IBF
1 - 8
09
19:00
fre
19:00
Sannerudshallen
Kristinehamns IBF
- BKI Sunnanå
4 - 2
14
18:15
ons
18:15
Ramirent Arena
Karlstad IBF Ungdom 2 -
Kristinehamns IBF
4 - 4
16
19:30
fre
19:30
Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm -
Kristinehamns IBF
4 - 2
18
18:15
sön
18:15
Klubbhuset Arena
Karlstad IBF Ungdom 2 -
Kristinehamns IBF
0 - 6
MARS 2024
04
18:00
mån
18:00
Brogårdshallen
Kristinehamns IBF
- Karlstad IBF Ungdom 1
3 - 4
08
19:30
fre
19:30
Forshaga Sporthall
GS 86 AIF -
Kristinehamns IBF
8 - 2
09
10:00
lör
10:00
Uddeholm Arena
Hagfors IF Uddeholm -
Kristinehamns IBF
1 - 7
11
18:30
mån
18:30
Brogårdshallen
Kristinehamns IBF
- Skoghalls IBK Utveckling
4 - 6
15
19:30
fre
19:30
Brogårdshallen
Kristinehamns IBF
- Grums IBK
-